Спортивні заходи

Фундаментальну основу у формуванні пілотів займає фізична і психологічна підготовка до майбутньої складної, небезпечної і відповідальної роботи. Починається ця робота з медичного і професійно-психологічного відбору абітурієнтів і багатофункціонального фізичного контролю придатності до льотної роботи. Для цих цілей коледж має в своєму розпорядженні спеціальне устаткування, має в центрі міста стадіон і спортивно-оздоровчий комплекс, включаючи тренажери, масажні кабінети, кімнати психологічної розгрузки, сауну, більярдний зал та ін.

Першість КЛК НАУ з міні-футболу

З 11.04. по 25.04. 2018р. в Кременчуцькому льотному коледжі Національного авіаційного університету на предметній комісії “Фізичного виховання” серед курсантів та студентів було проведено першість КЛК НАУ з міні-футболу серед навчальних груп. Першість організувавли та провели викладачі: Галата О.В, Ложченко О.В. В першості взяли участь навчальні групи: ТМ-31; ТМ-32; ТЕ-42; ТЕ-41; ТПМ-42; ПМ-31; ТМ-12; ТЕ-22;ТЕ-31; ТЕ-11

25.04.2018 р. відбулося нагородження грамотами переможців та призерів змагань.

І місце   – навчальна група ПМ-31;
ІІ місце  – навчальна група ТЕ-41;
ІІІ місце – навчальна група ТМ-12.

Дякуємо всім учасникам першості КЛК НАУ з міні-футболу і вітаємо переможців! Бажаємо успіхів, творчої наснаги та нових перемог!
Викладачі: О.В. Галата, О.В. Ложченко
Голова п/к Ю.А. Бондаренко 

Спартакіада
З 23 січня по 22 лютого 2018р проходила щорічна спартакіада серед працівників КЛК НАУ з наступних видів спорту: волейбол, стрітбол, міні-футбол, настільний теніс, шахи та більярд.

Першість КЛК НАУ з волейболу

З 21.03. по 28.03. 2018р. в Кременчуцькому льотному коледжі Національного авіаційного університету на предметній комісії “Фізичного виховання” серед курсантів та студентів було проведено першість КЛК НАУ з баскетболу серед навчальних груп. Першість організувли та провели викладачі: Ю.А. Бондаренко, О.В Ложченко.

В першості взяли участь навчальні групи: ТМ-31; ТМ-32; ТЕ-42; ТЕ-41; ТПМ-21; ПБ-21; ТМ-41. 

28.03.2018 р. відбулося нагородження грамотами переможців та призерів змагань.

І місце   – навчальна група ТМ-31;
ІІ місце  – навчальна група ТЕ-41;
ІІІ місце – навчальна група ТЕ-42.

Дякуємо всім учасникам першості КЛК НАУ з баскетболу і вітаємо переможців! Бажаємо успіхів, творчої наснаги та нових перемог!

Викладачі:   Ю.А. Бондаренко 
О.В. Ложченко
Голова п/к   Ю.А. Бондаренко 

ПЕРШІСТЬ КЛК НАУ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ 

13.12. 2017р. в Кременчуцькому льотному коледжі Національного авіаційного університету на предметній комісії Фізичного виховання серед курсантів та студентів було проведено першість КЛК НАУ з настільного тенісу в межах Спартакіади. Першість організував та провів викладач О.В. Ложченко. В першості взяли участь 22 особи. За результатами змагань відбулося нагородження грамотами та медалями призерів та переможців змагань.

І місце  – Марченко Владислав, навчальна група ТПМ-42;
ІІ місце – Повод Володимир, навчальна група ТЕ-32;
ІІІ місце – Шліхар Тетяна, навчальна група ТПМ-11.

Дякуємо всім учасникам першості КЛК НАУ з настільного тенісу і вітаємо переможців! Бажаємо успіхів, творчої наснаги та нових перемог!

Викладач:    О.В. Ложченко
Голова п/к    Ю.А. Бондаренко 

Першість КЛК НАУ з футболу 

   З 13.09 по 20.09.2017 року в Кременчуцькому льотному коледжі Національного авіаційного університету на предметній комісії Фізичного виховання серед курсантів та студентів було проведено першість КЛК НАУ з футболу в межах Спартакіади. Першість організував та провів викладач Галата О.В.

В першості взяли участь навчальні групи: ТЕ-12; ТПМ-11; ТМ-22; ТЕ-21; ТЕ-31; ТМ-31; ТМ-32; ТЕ-32; ТПМ-42; ПМ-31; ПБ-41. 

No images found.

20.09.2017 р. відбулося нагородження грамотами призерів та переможців змагань. 

І місце — навчальна група ТЕ-31; 
ІІ місце — навчальна група ПБ-41, ПМ-31; 
ІІІ місце — навчальна група ТЕ-32, ТПМ-42.
Дякуємо всім учасникам першості КЛК НАУ з футболу і вітаємо переможців!
Бажаємо успіхів, творчої наснаги та нових перемог! 
Викладач О.В. Галата 
Голова п/к  Ю.А. Бондаренко

Наші вихованці