Спортивні заходи

Фундаментальну основу у формуванні пілотів займає фізична і психологічна підготовка до майбутньої складної, небезпечної і відповідальної роботи. Починається ця робота з медичного і професійно-психологічного відбору абітурієнтів і багатофункціонального фізичного контролю придатності до льотної роботи. Для цих цілей коледж має в своєму розпорядженні спеціальне устаткування, має в центрі міста стадіон і спортивно-оздоровчий комплекс, включаючи тренажери, масажні кабінети, кімнати психологічної розгрузки, сауну, більярдний зал та ін.

Спартакіада
З 23 січня по 22 лютого 2018р проходила щорічна спартакіада серед працівників КЛК НАУ з наступних видів спорту: волейбол, стрітбол, міні-футбол, настільний теніс, шахи та більярд.

Першість КЛК НАУ з волейболу

З 14.11. по 28.11. 2017р. в Кременчуцькому льотному коледжі Національного авіаційного університету на предметній комісії Фізичного виховання серед курсантів та студентів було проведено першість КЛК НАУ з волейболу в межах Спартакіади. Першість організував та провів викладач Ю.А. Бондаренко, В.М. Коломоєць. В першості взяли участь навчальні групи: ТМ-31; ТМ-32; ТЕ-22; ТМ-22; ТМ-12

No images found.

28.11.2017 р. відбулося нагородження грамотами призерів та переможців змагань.
І місце   – навчальна група ТМ-32;
ІІ місце  – навчальна група ТМ-31;
ІІІ місце – навчальна група ТМ-22.
Дякуємо всім учасникам першості КЛК НАУ з волейболу і вітаємо переможців! Бажаємо успіхів, творчої наснаги та нових перемог!
Викладачі:  Ю.А. Бондаренко
В.М. Коломоєць
Голова п/к   Ю.А. Бондаренко

Першість КЛК НАУ з футболу 

   З 13.09 по 20.09.2017 року в Кременчуцькому льотному коледжі Національного авіаційного університету на предметній комісії Фізичного виховання серед курсантів та студентів було проведено першість КЛК НАУ з футболу в межах Спартакіади. Першість організував та провів викладач Галата О.В.

В першості взяли участь навчальні групи: ТЕ-12; ТПМ-11; ТМ-22; ТЕ-21; ТЕ-31; ТМ-31; ТМ-32; ТЕ-32; ТПМ-42; ПМ-31; ПБ-41. 

No images found.

20.09.2017 р. відбулося нагородження грамотами призерів та переможців змагань. 

І місце — навчальна група ТЕ-31; 
ІІ місце — навчальна група ПБ-41, ПМ-31; 
ІІІ місце — навчальна група ТЕ-32, ТПМ-42.
Дякуємо всім учасникам першості КЛК НАУ з футболу і вітаємо переможців!
Бажаємо успіхів, творчої наснаги та нових перемог! 
Викладач О.В. Галата 
Голова п/к  Ю.А. Бондаренко

Наші вихованці