З 1 червня розпочала роботу приймальна комісія

Коледж здійснює підготовку за освітнім рівнем "Бакалавр" за всіма спеціальностями

Спортивні заходи

Фундаментальну основу у формуванні пілотів займає фізична і психологічна підготовка до майбутньої складної, небезпечної і відповідальної роботи. Починається ця робота з медичного і професійно-психологічного відбору абітурієнтів і багатофункціонального фізичного контролю придатності до льотної роботи. Для цих цілей коледж має в своєму розпорядженні спеціальне устаткування, має в центрі міста стадіон і спортивно-оздоровчий комплекс, включаючи тренажери, масажні кабінети, кімнати психологічної розгрузки, сауну, більярдний зал та ін.

Першість КЛК НАУ з міні-футболу 

З 08.04.2019 р. по 24.04.2019 р. в Кременчуцькому льотному коледжі  на предметній комісії “Фізичного виховання” серед курсантів та студентів було проведено першість КЛК  з міні-футболу серед навчальних груп. Першість організувли та провели викладачі: О.В.Галата, О.В Ложченко. В першості взяли участь навчальні групи: ТМ-11; ТМБ-31; ТМ-12; ТМ-41; ТЕ-12; ТМ-22;

24.04.2019 р. відбулося нагородження грамотами переможців та призерів змагань.

І місце   – навчальна група ТМ-41: Пічкур І., Батуров А., Скарецький Є., Максименко М., Мазур Д.
ІІ місце  – навчальна група ТМ-22:  Компанієць В., Кущ Д., Степанов Р., Синьович Т., Тарасенко В.
ІІІ місце – навчальна група ТМ-11: Мірошкін М., Ляшко М., Шубін Д., Перепелиця Л., Гонтовий Д., Костевич К., Олексієнко Я., Гончаренко Р.

Дякуємо всім учасникам першості КЛК з міні-футболу і вітаємо переможців! Бажаємо успіхів, творчої наснаги та нових перемог!

Обласна зональна Спартакіада студентської молоді ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації 2018-19 н.р.

Збірні команди КЛК НАУ приймали участь в таких видах спорту:

- волейбол (юнаки, дівчата);
- баскетбол (юнаки, дівчата);
- настільний теніс;
- футбол.

В Спартакіаді брали участь ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації м. Кременчука.

Волейбол юнаки зайняли 2 місце в такому складі:

Іванов Т. - ТМ-41, Одинцов Т. - ТМ-41, Підпурний В. - ТМ-21,
Дука Р. - ТПМ-21, Лісобей П. - ПМ-11, Бобров К. - ТМ-31, Харченко В. - ТЕ-32.

Волейбол дівчата зайняли 3 місце в такому складі:

Литвиненко М. - БО-21, Бабак Д. - БО-21, Сметанко А. - БО-32, Онішко Л. - БО-32, Габорець В. - ООТ-22, Золотухіна А. - БО-21.

Баскетбол юнаки зайняли 3 місце в такому складі:

Іванов Т. - ТМ-41, Одинцов Т. - ТМ-41, Пічкур І. - ТМ-41, Дідул Д. - ТЕ-22, Савчук І. - ПБ-31, Бобло К. - ТМ-31.

Баскетбол дівчата зайняли 3 місце в такому складі:

Яцина Л. - ТЕБ-31, Цінонець А. - БО-21, Онішко Л. - БО-32, Кришталь М. - ПБ-41, Мірошниченко Л. - ТМ-11.
Настільний теніс — 3 місце в такому складі:
Марченко В. - ТА-31, Шліхар Т. - ТПМ-21.

Футбол — 2 місце в такому складі:

Максименко М. - ТЕБ-31, Мазур Д. - ТЕ-32, Тарасенко В. - ТМ-22, Компанієць В. - ТМ-22, Батуров А. - ТМ-41, Пічкур І. - ТМ-41, Скарецький Є. - ТЕ-41, Сухінін Д. - ТА-31, Шубін Д. - ТМ-11, Синьович Т. - ТЕ-32.

Дякуємо всім учасникам  і вітаємо переможців! Бажаємо успіхів, творчої наснаги та нових перемог!

  Голова п/к   О.В. Галата

Спартакіада
З 22 січня по 21 лютого 2019р проходила щорічна спартакіада серед працівників КЛК НАУ з наступних видів спорту: волейбол, стрітбол, міні-футбол, настільний теніс, шахи та більярд.

ПЕРШІСТЬ КЛК НАУ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

11.12.2018р. в Кременчуцькому льотному коледжі Національного авіаційного університету на предметній комісії Фізичного виховання серед курсантів та студентів було проведено першість КЛК НАУ з настільного тенісу в межах Спартакіади. Першість організував та провів викладач О.В. Ложченко. В першості взяли участь 25 учасників.  За результатами змагань відбулося нагородження грамотами та медалями призерів та переможців змагань.

Юнаки:
І місце   - Марченко Владислав, навчальна група ТА-31;
ІІ місце  - Повод Володимир, навчальна група ТЕ-42;
ІІІ місце - Артюх Сергій, навчальна група ТМ-42;
IV місце - Батуров Арсен, навчальна група ТМ-41;
 
Дівчата:
І місце - Шліхар Тетяна, навчальна група ТПМ-21;
ІІ місце - Зєлєніна Алла, навчальна група ТПМ-11;
ІІІ місце - Дорошенко Катерина, навчальна група ТЕ-32;

Дякуємо всім учасникам першості КЛК НАУ з настільного тенісу і вітаємо переможців!

Бажаємо успіхів, творчої наснаги та нових перемог!

Викладач О.В. Ложченко 
Голова п/к Ю.А. Бондаренко 

СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ, ПРИСВЯЧЕНІ ДНЮ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

6 грудня 2018 року в Кременчуцькому льотному коледжі НАУ відбулися  спортивні змагання серед курсантів І курсу, присвячені Дню Збройних сил України. Змагання проводилися з метою пропаганди значення фізичної культури і спорту, як важливої складової здорового способу життя. Юнаки мали змогу випробувати свої сили у підтягуванні на перекладині, стрибках у довжину з місця, перетягуванні канату та довести свою спритність у комплексній естафеті. Переможцями стали курсанти навчальної групи ТМ-12. Друге та третє  місця посіли команди груп ТМ-11 та ТЕ-11 відповідно. В і індивідуальному заліку кращі результати показали Гамза Артем (навчальна група ТМ-12), Мірошкін Михайло (навчальна група ТМ-11), Новіков Антон (навчальна група ТЕ-11), Третьяков Андрій (навчальна група ТМ-11), Шубін Денис (навчальна група ТМ-11)Вітаємо переможців та бажаємо нових успіхів!

ПЕРШІСТЬ КЛК НАУ З ФУТБОЛУ

З 26.09. по 22.10. 2018р. в Кременчуцькому льотному коледжі Національного авіаційного університету на предметній комісії Фізичного виховання серед курсантів та студентів було проведено першість КЛК НАУ з футболу. Першість організували та провели викладачі О.В. Галата, О.В Ложченко. В першості взяли участь навчальні групи: ТЕ-12; ТМ-11; ТМ-12; ТМ-22; ТЕ-31; ТМ-41; ТМ-32; ТЕ-42; БО-31; ТЕБ-31; ТА-31

1

22.10.20118 р. відбулося нагородження грамотами призерів та переможців змагань.
І місце – навчальна група ТМ-41;
(Батуров Арсен, Пічкур Ігор, Мазур Денис, Новохатько Максим, Скарецький Євген, Максименко Максим, Сеітов Емір)
ІІ місце – навчальна група ТМ-22;
(Тарасенко Владислав, Компаніець Віктор, Степанов Радіон, Гриценко Володимир,Копилевич Марк, Синьович Тарас, Берлет Ростислав)
ІІІ місце – навчальна група ТЕ-42;
(Павлюк Іван, Галата Максим, Прокопець Олександр, Сухінін Денис, Павлов Ростислав, Корнієнко Олексій, Роменко Віктор, Литвин Іван.)

Дякуємо всім учасникам першості КЛК НАУ з футболу і вітаємо переможців! Бажаємо успіхів, творчої наснаги та нових перемог!

Викладачі: О.В. Галата, О.В. Ложченко
Голова п/к  Ю.А. Бондаренко 

Першість КЛК НАУ з волейболу

З 21.03. по 28.03. 2018р. в Кременчуцькому льотному коледжі Національного авіаційного університету на предметній комісії “Фізичного виховання” серед курсантів та студентів було проведено першість КЛК НАУ з баскетболу серед навчальних груп. Першість організувли та провели викладачі: Ю.А. Бондаренко, О.В Ложченко.

В першості взяли участь навчальні групи: ТМ-31; ТМ-32; ТЕ-42; ТЕ-41; ТПМ-21; ПБ-21; ТМ-41. 

28.03.2018 р. відбулося нагородження грамотами переможців та призерів змагань.

І місце   – навчальна група ТМ-31;
ІІ місце  – навчальна група ТЕ-41;
ІІІ місце – навчальна група ТЕ-42.

Дякуємо всім учасникам першості КЛК НАУ з баскетболу і вітаємо переможців! Бажаємо успіхів, творчої наснаги та нових перемог!

Викладачі:   Ю.А. Бондаренко 
О.В. Ложченко
Голова п/к   Ю.А. Бондаренко 

ПЕРШІСТЬ КЛК НАУ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ 

13.12. 2017р. в Кременчуцькому льотному коледжі Національного авіаційного університету на предметній комісії Фізичного виховання серед курсантів та студентів було проведено першість КЛК НАУ з настільного тенісу в межах Спартакіади. Першість організував та провів викладач О.В. Ложченко. В першості взяли участь 22 особи. За результатами змагань відбулося нагородження грамотами та медалями призерів та переможців змагань.

І місце  – Марченко Владислав, навчальна група ТПМ-42;
ІІ місце – Повод Володимир, навчальна група ТЕ-32;
ІІІ місце – Шліхар Тетяна, навчальна група ТПМ-11.

Дякуємо всім учасникам першості КЛК НАУ з настільного тенісу і вітаємо переможців! Бажаємо успіхів, творчої наснаги та нових перемог!

Викладач:    О.В. Ложченко
Голова п/к    Ю.А. Бондаренко 

Наші вихованці