Коледж здійснює підготовку за освітнім рівнем "Бакалавр" за всіма спеціальностями

Лист начальника

    Шановні друзі!

Авіація завжди знаходилася і знаходитиметься на вершині наукових, технологічних і промислових досягнень. Україна є досить потужною авіаційною державою з розвиненою авіаційною промисловістю, мережею повітряних сполучень з багатьма країнами світу. В даний час потужною базою з підготовки авіаційних фахівців на Україні володіє Київський Національний авіаційний університет, до складу якого входять:

• Кременчуцький льотний коледж
•  Кіровоградська льотна академія
•  Слов'янський коледж
•  Криворізький коледж

У цій системі Кременчуцький льотний коледж займає особливе місце. Він був заснований в 1960 році і за свою багатолітню історію в коледжі прошлі підготовку більше 60 тисяч слухачів з країн СНД і близько 6 тисяч з 67 держав світу (Австралії, Болгарії, Бурунді, Іспанії, Іраку, Індії, Канади, Китаю, Куби, Лаосу, Лівії, Мексики, непалу, США, Японії і деяких інших Африканських і Латиноамериканських країн). За цей період в коледжі освоєно 14 типів повітряних судів з яких 12 типів вертольотів фірми Миля і Камова, включаючи важкі вертольоти Мі-8, Ка-32, Мі-8МТВ, Мі-6, Мі-26Т. Коледж має парк вертольотів, сучасну учбово-лабораторну базу, тренажерний центр, аеродром. На території коледжу є своя поліклініка, готель, гуртожиток для курсантів, стадіон, спортивні майданчики і інше. У коледжі здійснена програма по комплексному забезпеченню учбових аудиторій сучасними засобами надання інформації і контролю знань учнів. Аеродром коледжу розміщений у сприятливій кліматичній зоні і має вигідну мережу транспортних комунікацій для забезпечення паливномастильними матеріалами, запасними частинами, устаткуванням. Початкова підготовка пілотів здійснюється на вертольотах Мі-2, Мі-8 з терміном навчання 3 роки. Коледж проводить всі види підвищення кваліфікації і перепідготовки льотного і технічного складу на вертольотах Мі-2, Мі-8, Mі-17(Mі-8mtВ), Mі-26t, Ka-32 за спеціальними замовленнями авіакомпаній і фірм. У програми теоретичної і льотної підготовки можуть бути внесені зміни, які враховують інтереси замовників. Коледж надає замовникам комплекс авіаційних послуг, включаючи оренду вертольотів, екіпажів і виконання всіляких транспортних послуг. Льотні екіпажі коледжу пройшлі підготовку до виконання польотів по граничних мінімумах погоди. Вони мають допуски:

   • до виконання міжнародних польотів;
   • до польотів у горах;
   • будівельно-монтажним роботам;
   • лісопатрульним роботам, гасінню лісових пожеж та іншим видам робіт.

Поряд з підготовкою авіаційних фахівців, починаючи з 1996 року, в коледжі проводиться навчання за фахом "Бухгалтерський облік" з терміном навчання 2 роки. Ми завжди раді кожному новому контакту. І нехай запропонований Вам наш проспект буде надійним помічником в ознайомленні з потенціалом нашого коледжу.