Коледж здійснює підготовку за освітнім рівнем "Бакалавр" за всіма спеціальностями

Наші новини

Пробне ЗНО

Цьогоріч на базі Кременчуцького льотного коледжу НАУ сформовано пункт пробного ЗНО.

24 березня 2018 року було проведено пробне ЗНО з української мови та літератури, а наступної суботи 31 березня – з математики, фізики, біології та хімії.

Викладацький та допоміжний склад навчального закладу під вмілим керівництвом заступника начальника коледжу з навчальної роботи  Шмельова Юрія Миколайовича з великою відповідальністю взялися до організації та облаштування пункту пробного ЗНО.

Для чого потрібне пробне ЗНО? Головна його мета — дати можливість учасникам ознайомитися з процедурою проведення справжнього тестування та визначити поточний рівень знань. Перед тим, як йти на основну сесію ЗНО, потрібно знати усі технології та особливості. Тому брати участь у пробному ЗНО рекомендується усім, а найбільше тим, хто буде здавати цей іспит вперше, бо пробне тестування взагалі нічим не відрізняється від основного, окрім того, що роботу можна забрати з собою і зрозуміти, що потрібно підготувати та повторити для вдалого складання ЗНО.

Працівники КЛК НАУ, які були залучені для роботи в пункті пробного ЗНО, а також колеги з інших навчальних закладів м. Кременчука,  намагалися створити атмосферу, відповідну для умов складання тестування.

Тож дякуємо всім, хто брав участь в організації та проведенні пробного ЗНО! Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю при проведенні основного  ЗНО. А учасникам тестування бажаємо терпіння, наснаги, успіхів та гарних результатів!