День відкритих дверей у Кременчуцькому льотному коледжі Національного авіаційного університету відбудеться 22 грудня об 11.00

Коледж здійснює підготовку за освітнім рівнем "Бакалавр" за всіма спеціальностями

Наші новини

Вибори ректора НАУ

Відповідно до ч. 3 ст. 42 Закону України «Про вищу освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 22.11.2017р. №695-к оголошено конкурс на заміщення посади ректора Національного авіаційного  університету.

На виконання наказу НАУ від 18.12.2017р. №607/д «Про організацію виборів ректора Національного авіаційного  університету, 14.02.2018р. в Кременчуцькому льотному коледжі НАУ відбулися загальні збори з числа штатних працівників коледжу, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, з обрання представників для участі у голосуванні під час проведення виборів ректора Національного авіаційного  університету.

На зборах були присутні представники НАУ – завідувач кафедри авіаційних перевезень, доктор технічних наук, професор Юн Генадій Миколайович і керівник інформаційно-обчислювального центру Сіроцінський Сергій Павлович. Присутніх привітав начальник коледжу В.В. Головенський.