Увага!!! Вступники 2017р. на основі базової загальної середньої освіти (9 класів), яким на момент подачі документів виповнилося 14 років подають до приймальної комісії, згідно чинного законодавства, паспорт громадянина України та витяг з єдиного державного демографічного реєстру, щодо реєстрації місця проживання.

Наші новини

Зустріч з представниками Прикордонної служби

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи та згідно домовленості 16.03.17 відбулася зустріч курсантів та студентів старших курсів з представниками Одеської окремої авіаційної ескадрильї Прикордонної служби України. 

В зустрічі прийняли учать перший заступник командира; начальник штабу військової частини полковник Чугай Є. В. та керівник кадрової групи цієї частини підполковник Гузенко С. В. Вони ознайомили випускників коледжу з вакансіями в їх частині для проходження військової служби за фахом, отриманим в коледжі. Також ними були надані роз'яснення відповідно до процедури укладання контрактів та умов проходження військової служби в їх частині. В заході прийняли участь майже 100 курсантів та студентів коледжу. П'ятнадцять з них виявили бажання укласти контракт для проходження служби за оголошеними вакансіями.