Конкурс "Авіатор-2019"

12 квітня, в день Авіації і космонавтики, Фонд Бориса Колєснікова підвів підсумки Всеукраїнського студентського конкурсу "Авіатор 2019" і оголосив імена ста його переможців.  У нинішньому навчальному році в "Авіаторові" взяли участь 8 500 студентів з 50 технічних і авіаційних ВНЗ країни. Вони пройшли чотири відбіркові етапи: тестування по історії і теорії галузі, технічному англійському, точним наукам, а також захистили бізнес-кейси перед експертами у фіналі проекту. Переможцями із числа курсантів Кременчуцького льотного коледжу НАУ стали Горайко Владислав Віталійович курсант навчальної групи ПБ-41 та Рибченко Данило Віталійович курсант навчальної групи ТЕб-31. Вони були нагороджені сертифікатами на поїздку до Міжнародного авіакосмічного салону Ле Бурже у Францію.

Президент Фонду привітав сто кращих студентів з блискучою перемогою в конкурсі і майбутньою поїздкою на престижний авіафорум Ле Бурже в Париж. "Наша країна внесла гідний вклад в історію світової космонавтики і авіації. І, попри те, що за останні п'ять років ми не випустили жодного літака, дивлячись на наших переможців, я абсолютно упевнений в майбутньому української авіації і в майбутньому хлопців. Серед їх робіт є хороші масштабні розробки в області безпілотних літальних апаратів, навіть є пропозиція по зменшенню Boeing 787 Dreamliner. Конкурсна комісія розгляне 4-5 проектів переможців на виділення додаткового гранту для створення ними і їх командами власного бізнесу", - відмітив Борис Колєсніков. 

Поїздка курсантів у Францію відбудеться в червні. На авіафорумі вони побачать новинки і кращі досягнення світової авіакосмічної галузі, поспілкуються з професіоналами, пройдуть майстер-класи, а також відвідають відомий парк розваг Діснейленд.