Пробне ЗНО

Цьогоріч на базі Кременчуцького льотного коледжу НАУ сформовано пункт пробного ЗНО.

24 березня 2018 року було проведено пробне ЗНО з української мови та літератури, а наступної суботи 31 березня – з математики, фізики, біології та хімії.

Викладацький та допоміжний склад навчального закладу під вмілим керівництвом заступника начальника коледжу з навчальної роботи  Шмельова Юрія Миколайовича з великою відповідальністю взялися до організації та облаштування пункту пробного ЗНО.

Для чого потрібне пробне ЗНО? Головна його мета — дати можливість учасникам ознайомитися з процедурою проведення справжнього тестування та визначити поточний рівень знань. Перед тим, як йти на основну сесію ЗНО, потрібно знати усі технології та особливості. Тому брати участь у пробному ЗНО рекомендується усім, а найбільше тим, хто буде здавати цей іспит вперше, бо пробне тестування взагалі нічим не відрізняється від основного, окрім того, що роботу можна забрати з собою і зрозуміти, що потрібно підготувати та повторити для вдалого складання ЗНО.

Працівники КЛК НАУ, які були залучені для роботи в пункті пробного ЗНО, а також колеги з інших навчальних закладів м. Кременчука,  намагалися створити атмосферу, відповідну для умов складання тестування.

Тож дякуємо всім, хто брав участь в організації та проведенні пробного ЗНО! Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю при проведенні основного  ЗНО. А учасникам тестування бажаємо терпіння, наснаги, успіхів та гарних результатів!