Міжнародний тренінг

18-20 вересня 2017р. заступник начальника Кременчуцького льотного коледжу Національного авіаційного університету Шмельов Юрій Миколайович взяв участь в роботі міжнародного тренінгу для керівників українських коледжів “Підвищення ефективності діяльності коледжів через призму вдосконалення якості освіти”. Тренінг проводився у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка за сприяння Міністерства освіти і науки України, Програми академічніх обмінів імені Фулбрайта в Україні й Міжнародного благодійного Фонду “Міжнародний фонд досліджень освітньої політики”.

Кременчуцький льотний коледж Національного авіаційного університету був обраний до числа 42 найкращих коледжів України для участі в тренінгу, на якому були присутні представники коледжу Санта-Фе (США) в рамках співпраці з 2016 року в першому етапі програми “Адміністрування в системі коледжів США”.

Освітні реформи в Україні, що розгортаються в останні роки, ставлять трансформацію професійної освіти як одне з центральних завдань усього суспільства. У цій ситуації надзвичайно актуальним стає визначення траєкторії розвитку українських коледжів і технікумів, звернення до кращих закордонних практик діяльності подібних закладів, сучасного розуміння та забезпечення якості освіти в них, гарантій дотримання в їх роботі академічної доброчесності. Цей запланований захід став майданчиком для відкритої дискусії стосовно майбутнього коледжів у національній системі освіти, платформою для побудови ефективного діалогу представників освітньої спільноти України і США навколо найбільш гострих проблем функціонування сектору професійної освіти.

По завершенню міжнародного тренінгу “Підвищення ефективності діяльності коледжів через призму вдосконалення якості освіти” учасники отримали сертифікати.