Профілактика правопорушень

14 грудня 2018 року в Кременчуцькому льотному коледжі НАУ в межах проведення Всеукраїнського тижня права відбулася зустріч  курсантів та студентів з інспектором сектору ювенальної превенції Кременчуцького відділення поліції Головного Управління Поліції в Полтавській області старшим лейтенантом Калініченко Юлією Володимирівною. Зустріч проходила в межах проведення Всеукраїнського тижня права. Метою зустрічі було ознайомлення молоді з тим, яку  адміністративну та кримінальну відповідальність несуть неповнолітні за вчинення правопорушень.

Курсанти та студенти уважно слухали розповідь інспектора про особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх, види і підстави адміністративної відповідальності підлітків. Юлія Володимирівна дала змістовні відповіді на питання, які є актуальними для молоді. Окрім загальної теорії, під час правової бесіди підліткам були нагадані і основні правила безпечної поведінки, наведені приклади конкретних неприємних ситуацій, у які можна потрапити через власну необережність, і пояснено як їх уникнути. Курсанти та студенти брали активну участь у бесіді, просили пояснити конкретні правові ситуації, ставили  питання за темою зустрічі.

Організація бесід і зустрічей курсантів та студентів з правоохоронцями є традиційною формою превентивної роботи у коледжі. Вона  дозволяє молоді реальніше і глибше зрозуміти всю небезпечність негативних наслідків протиправної поведінки і не допускати її  в майбутньому. Заступник начальника коледжу з виховної роботи І.В. Старосельський подякував працівникові поліції за проведену інформаційно-роз’яснювальну роботу та наголосив, що краще попередити будь-яку неприємну ситуацію, а ніж потім її вирішувати.