Випуск 2019

20 травня 2019р. у Кременчуцькому льотному коледжі Національного авіаційного університету відбувся урочистий випуск курсантів та студентів льотно-технічного та економічного відділень, які закінчили навчання за спеціальностями пілот, технік-механік  з експлуатації повітряних суден, електромеханік, технік-інспектор з контролю за використанням палива, спеціаліст з обліку та аудиту, спеціаліст з бухгалтерського обліку.

З вітальним словом до присутніх звернувся Почесний працівник авіаційного транспорту України, Відмінник освіти України, начальник коледжу Володимир Васильович Головенський.

Привітали випускників також почесні гості – Начальник управління координації діяльності авіації Міністерства внутрішніх справ України Олександр Євгенович Кашуба, проректор Харківського національного університету внутрішніх справ Анатолій Миколайович Клочко та проректор Харківського національного університету внутрішніх справ Володимир Петрович Шульга.  

Заступник начальника коледжу з навчальної роботи Юрій Миколайович Шмельов побажав випускникам щасливої життєвої дороги та здійснення всіх мрій. Дипломи державного зразка були вручені 191 випускнику, 17 з них отримали дипломи з відзнакою. На адресу викладачів та керівництва коледжу лунали щирі слова вдячності від студентів та їхніх батьків. Бурхливі оплески отримали курсанти та студенти, які виступили з концертною програмою. Від усього серця зичимо випускникам наснаги, творчих злетів та професійних успіхів!